Kraków Rolety są jednym z najpopularniejszych produktów dostępnych na rynku, jeżeli chodzi o wystrój wnętrza jak i również ochronę przed niepożądanymi podglądaczami.

Kraków Rolety

Ich funkcja…

Ich funkcja to odpowiednie zaciemnienie pomieszczenia wg naszego uznania i chęci. Pomagają nam one stworzyć odpowiedni klimat, co w efekcie powoduje ogromne zmiany w naszym samopoczuciu. No bo kto by się dobrze czuł podczas gdy chciałby oglądać swój ulubiony serial, jednak doskwierał by mu problem rażącego światła?

Bardzo często …

Bardzo często klienci decydują się o zmianie rolet razem ze zmianą okien. Jest to jedna z lepszych decyzji, ze względu nadania całkowicie nowego charakteru swojemu mieszkaniu.
Jako firma wykonująca usługi w Krakowie, ale również w okolicach mieliśmy bardzo dużo do czynienia z roletami u naszych klientów, dzięki temu zgromadziliśmy ogromną bazę wiedzy na ich temat.

Wiemy, że rolety mają znaczną przewagę nad przestarzałymi firanami i zasłonami okiennymi, są definitywnie bardziej dyskretne oraz zajmują o wiele mniej miejsca, ze względu, iż montowane one są bardzo ściśle i blisko okna. Również dzięki temu zmniejszamy szanse na uszkodzenie zasłony.

Tapety…

Im ciemniejszy kolor rolety, tym mniej słońca przepuszczają, jednak szybciej się nagrzewają. Dlatego w miejscach, gdzie promieniowanie słoneczne jest duże zaleca się montaż rolet w jasnych kolorach. Dostępne są również wersje rolet, które od zewnętrznej strony mają perłową powłokę, która bardzo skutecznie odbija promieniowanie słoneczne.
W zależności od funkcji, jaką pełni pomieszczenie, możemy zastosować roletę, która jedynie osłoni przed słońcem albo też zapewni nam zaciemnienie (całkowite lub częściowe). Te pierwsze przydadzą się w salonie, kuchni czy jadalni, drugie sprawdzą się w sypialniach oraz pokojach, w których stoi komputer lub telewizor.

Rolety nie wymagają praktycznie żadnych czynności do ich prawidłowego funkcjonowania, jedyną potrzebną rzeczą jest ich oczywiste podnoszenie i opuszczanie, jednak rolety praktycznie w ogóle się nie zużywają oraz nie brudzą. W razie wystąpienia takiej potrzeby, rolety materiałowe czyścimy na sucho, ta operacja jest bardzo szybka i skuteczna.

Plusy…

Ogromnym plusem okazuje się również ich funkcjonalność i praktyczność – przy odpowiednim doborze materiału w prosty sposób możemy skompletować ochronę przed słońcem dla wszystkich pomieszczeń manewrując wyłącznie ich kolorystyką i wzorem.

Rolety wewnętrzne są stosunkowo tanie, w porównaniu do cen rolet zewnętrznych. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie musimy zastanawiać się nad ich montażem w trakcie projektowania i przygotowywania planów budynku w celach dostosowania np. wnęk okiennych. Wpływa to również na czas montażu rolet, który jest znacznie krótszy od montażu rolet zewnętrznych.

Jako firma Abato-Rolety rolety Kraków pomożemy Państwu dopasować odpowiednie dla was, jak i pasujące do Waszego wystroju wnętrza odpowiednie zasłony, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.
Na stanie posiadamy wiele materiałów, kolorów, ale i również inne elementy wystroju wnętrz tj. żaluzje drewniane kraków, moskitiery kraków, plisy kraków, żaluzje aluminiowe kraków.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę www.abato-rolety.pl lub poprzez wizytę w naszym punkcie w Krakowie.

Dodatkowo chcemy Państwa zachęcić poprzez promocję, która obejmuje darmowy pomiar okien pod wybór i montaż odpowiednich rolet.

Serdecznie zapraszamy – abato-rolety – rolety Kraków – kraków rolety.

Rolety na naszej stronie znajdziesz tutaj.