Zapewne każdy z Was spotkał się z irytującym problemem jakim są owady,

które wpadły do naszego mieszkania i nie dają nam spokojnie zasnąć. Zdarza się to szczególnie w letnie dni, kiedy noce są bardzo ciepłe, a my ratujemy się otwierając okno aby móc spokojnie zasnąć. Najczęstszym intruzem, który sprawia przyprawia nam masę nerwów oraz złości jest komar, którego lot jest bardzo irytujący. W tym momencie przychodzą nam z pomocą moskitiery.

Moskitiera to siatka,

która mocowana jest do uszczelki okna, sprawiająca, że żadne niepożądane owady nie przedostają się do wnętrza naszego mieszkania. Dzięki nim można bez problemu otwierać okna zarówno w dzień i w nocy nie martwiąc się o intruzów, którzy nie dadzą nam spać.

Firma Abato z Krakowa zajmuje się sprzedażą moskitier wraz z ich dalszym montażem.
Przed zakupem moskitier, najpierw należy zmierzyć odpowiednio okno, aby móc przygotować moskitierę, która będzie idealnie pasowała do naszego okna. Gdyby była ona o złych wymiarach, pojawiłyby się szczeliny, które owady z pewnością by odkryły i przedostały się do wnętrza naszego mieszkania.

Po kontakcie z firmą Abato, umawiamy się na całkowicie bezpłatny pomiar, dzięki czemu będziemy mieli pewność ze roleta będzie w 100% odpowiednio wymierzona i będzie spełniała prawidłowo swoje zadanie.

Dzięki nim możemy śmiało wentylować nasze mieszkanie, bez obawy, że pojawią się owady.
Zastosowanie moskitier nie powoduje ograniczenia widoczności przez okno w którym są zamontowane. Nie przeszkadzają one również w pracy rolet wewnętrznych czy zewnętrznych.
W ofercie Abato znajduję się bardzo szeroki wachlarz moskitier. Bez problemu dobiorą Państwo odpowiedni kolor aluminiowej ramy, w którym zatopiona jest siatka przeciwko owadom. Dzięki temu w pełni możemy zachować jednolity wystrój wnętrza jednocześnie zwiększając jego praktyczność.

Dzięki doświadczeniu, które zebraliśmy przez lata pracy w branży osłon okiennych jesteśmy w stanie doradzić Państwu najbardziej odpowiednie rozwiązanie do aktualnych potrzeb. Abato to przede wszystkim gwarancja jakości, szeroka oferta oraz specjaliści.

Nasza oferta zawiera szeroki wachlarz osłon okiennych zarówno montowanych wewnątrz pomieszczeń: rolety materiałowe, żaluzje, plisy oraz montowanych na zewnątrz: markizy, rolety zewnętrzne, pergole.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę abato-rolety.pl – Moskitiery w Krakowie