Rolety materiałowe Skawina
to produkt uniwersalny pozwalający na szerokie dostosowanie do własnych potrzeb. Szeroki wachlarz dostępnych tkanin do rolet sprawia że można je dopasować do każdego wnętrza. Oprócz tak dużego uniwersalizmu rolety tkaninowe pozwalają na skuteczną ochronę przed słońcem.

Rolety materiałowe Skawina, Kraków, Liszki, Jeziorzany

Dostępnych jest kilka rodzaji rolet materiałowych:

Rolety wolnowiszące
Najprostsze rozwiązanie wśród rolet okiennych. System ten może być mocowany zarówno do okna jak i ściany bądź sufitu. Dodatkowo rolety wolnowiszące mogą zasłaniać duże połacie okienne dzięki zastosowaniu rolet wielkogabarytowych.

Rolety w kasecie
Osłony okienne najczęściej wybierane przez klientów. W tej rolecie materiał, który znajduje się na rolce, jest osłonięty aluminiową kasetą która chroni go przed zabrudzeniem czy uszkodzeniem. Rolety w kasecie zazwyczaj montuje się do listwy przyszybowej co pozwala na zachowanie gwarancji na okna. Ponadto zastosowanie aluminiowych prowadnic gwarantuje całkowite zasłonięcie okna oraz pozwala na swobodne korzystanie z rolet podczas uchylonego okna.

Rolety w kasecie często wykorzystywane są również jako ekran do rzutników.

Rolety dachowe Kraków – Rolety materiałowe Skawina
Idealne rozwiązanie dla okien umieszczonych na poddaszach czy skosach. Montowane zarówno do okien drewnianych jak i tych wykonanych z PCV. Rolety dachowe dostosowane są idealnie do okien najpopularniejszych producentów. Nie wyklucza to również montażu w innych systemach (po wcześniejszej konsultacji). Specjalnie zastosowany mechanizm naciągu rolety pozwala na swobodne operowanie nią na oknach pochyłych.

Rolety “dzień – noc”
To kolejne rozwiązanie w grupie rolet materiałowych. Dzięki zastosowaniu materiału, który składa się z pasów materiału zaciemniającego oraz osiatkowanego możemy uzyskać tylko częściowe zaciemnienie (“dzień”) lub całkowite zasłonięcie okna (“noc”).
Rolety “dzień – noc” występują jako”
-rolety wolnowiszące
– rolety w kasecie
Produkt idealnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz nie tylko jako osłona przed promieniami słonecznymi ale również jako element dekoracji wnętrza.

Rolety wielkogabarytowe Kraków – Rolety materiałowe Skawina
Grupa rolet przeznaczona do zasłonięcia dużych przeszklonych powierzchni gdzie ze względu na rozmiary okna nie ma możliwości zastosowania standardowych osłon. Rolety te zazwyczaj sterowane są za pomocą silnika elektrycznego, który pozwala na bezproblemowe nawinięcie całego materiału.

Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń i umów się na darmowy pomiar tel: 507 781 882

Abato
Jeziorzany 85
32-060 Liszki

biuro@abato-rolety.pl

+48 507 781 882