Żaluzje Kraków, Liszki, Zabierzów, Jeziorzany, Skawina – to czego szukasz

Żaluzje Kraków

Żaluzje poziome są klasyczną osłoną przed promieniami słonecznymi. Można je montować w świetle okna, na skrzydle okiennym oraz do ściany czy sufitu. Dzięki szerokiej gamie materiałów z jakich można je wykonać są bardzo uniwersalną i stylową osłoną.
Konstrukcja żaluzji poziomych pozwala na dowolną regulację ilości światła, które wpada do pomieszczeń.
Sterowanie żaluzjami może odbywać się za pomocą sznurka i pałeczki, łańcuszka oraz silnika elektrycznego z pilotem odpowiadającego za poruszanie lamelami (listkami) żaluzji.

Żaluzje aluminiowe
Najpopularniejsze z dostępnych na rynku osłon. Występują w kilku szerokościach listków (16mm, 25mm oraz 50mm). Sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach strefy dziennej (salon, kuchnia, łazienka) jak i strefy sypialnianej. Materiał, z którego są wykonane pozwala na bardzo szybkie i bez problemowe czyszczeni osłony. Wykonywaliśmy wiele montaży na terenie Krakowa czy też Skawiny.

Żaluzje drewniane i bambusowe
Osłona okienna, która z roku na rok zdobywa co raz to większe zainteresowanie. Dzieje się tak dzięki temu, że jest nie tylko skuteczną ochroną przed promieniami słonecznymi ale również stanowi dopełnienie wystroju wnętrza. Dodatkowo wnętrze, w którym są zamontowane żaluzje drewniane lub bambusowe zyskuje szyk, elegancję oraz ciepło dzięki naturalnym materiałom. Posiadamy wiele dobrych opinii z Liszek, Jeziorzan.

Żaluzje skórzane
Jest to typ żaluzji nowoczesnych i oryginalnych wykonany z naturalnych materiałów. Zdecydowanie pozwolą wyróżnić pomieszczenie, w którym się znajdą. Idealnie nadają się do gabinetów, gustownych salonów czy nietuzinkowych sypialń.

Zadzwoń i umów się na darmowy pomiar tel: 507 781 882

Abato
Jeziorzany 85
32-060 Liszki

biuro@abato-rolety.pl

+48 507 781 882